Κάθε επιτυχία στη ζωή σας!

Αντώνης Βακάλης

Θέλω να ευχηθώ καλά αποτελέσματα σε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν στις πανελλαδικές εξετάσεις και κάθε επιτυχία στη ζωή τους. Έδωσαν έναν από τους πρώτους και τους πιο σημαντικούς αγώνες της ζωής τους. Σ' αυτή τους την προσπάθεια ήμασταν δίπλα τους σε όλη τη διάρκεια της χρονιάς, γιατί ο στόχος τους γίνεται και δικός μας στόχος.

Σκοπός μας είναι να πετύχουν τα όνειρά τους, για αυτό πάντα η δικιά μου συμβουλή σε μαθητές και γονείς είναι να ακολουθήσουν τα παιδιά ό,τι αγαπούν περισσότερο. Λίγο πριν τους αποχαιρετήσω οριστικά από τις αίθουσες των φροντιστηρίων μας, θέλω να τους συστήσω να παρακολουθήσουν το παραπάνω video.

Η επιτυχία σε κάθε τομέα της ζωής τους έχει μικρά μυστικά και το video μας αποκαλύπτει μερικά από αυτά. Είναι σύντομο, διασκεδαστικό και αληθινό για κάθε ηλικία (ναι, πάντα χρειάζονται και οι μαμάδες για την επιτυχία!).

Καλή τύχη σε όλους σας!